|

Centrum informacji

Witaj, Nasz Potencjalny Kliencie!

Sklep internetowy www.emma.net.pl został założony w 2005 roku. Od samego początku sprzedajemy produkty bardzo dobrej jakości, a naszym celem jest stworzenie jak największej bazy zadowolonych klientów.

Jesteśmy dystrybutorem:

· zamienników: baterii do laptopów, baterii do kamer, baterii do aparatów fotograficznych, baterii do elektronarzędzi, baterii do PDA oraz zewnętrznych baterii wszelkiego typu;

· zasilaczy do laptopów: gniazdkowych i samochodowych;

· zamienników: baterii do radiotelefonów, baterii do urządzeń GPS;

· ładowarek do baterii różnego typu.

Kupujemy nasze produkty od producentów w hurtowych ilościach, dzięki temu możemy zaproponować konkurencyjne ceny dla naszych Klientów. Mamy w swojej ofercie ponad 10 tys. produktów jeżeli chodzi o baterie. Możemy się również pochwalić profesjonalną obsługą naszych Klientów oraz niezawodnym serwisem gwarancyjnym.

Posiadamy również niezbędny sprzęt do testowania baterii. To pozwala nam zawsze być na bieżąco z rozwojem technologii, aby sprostać najśmielszym oczekiwaniom naszych Klientów. Sprzedajemy tylko i wyłącznie jakościowe produkty od jakościowych dostawców.

Recykling dla czystości naszego środowiska

Zgodnie z ustawami o odpadach informujemy, że jesteśmy zaangażowani w ochronę środowiska naturalnego. W naszej ofercie są produkty, które mogą zanieczyścić lub zatruć środowisko jednak stosowane przez nas nowoczesne procedury utylizacji i recyklingu zmniejszają ryzyko skażenia środowiska naturalnego do zera!!!